Blog o aptekach, nowościach na rynku farmaceutycznym, zmianach zasad realizacji recept, codziennej pracy w aptece prowadzony przez farmaceutkę.
Apteczny Blog

o mnie

Jestem magistrem farmacji, w swoim zawodzie pracuję już ponad 10 lat.    Obecnie pełnię obowiązki kierownika apteki. Pracuję w aptece w jednej z dolnośląskich miejscowości. Blog apteczny.info powstał w 2013 roku. Staram się zamieszczać tu informacje o bieżących zmianach, nowych przepisach i aktach prawnych dotyczących codziennej pracy farmaceuty. Chociaż jak chyba każdy narzekam na “chroniczny brak czasu” – blog staram się aktualizować w miarę regularnie (z większymi lub mniejszymi sukcesami).   

Blog kierowany jest raczej do wąskiego grona osób na co dzień pracujących w aptece otwartej, wiem też że chętnie zaglądają również do niego studenci farmacji, czy osoby chcące w przyszłości wykonywać zawód technika farmaceutycznego. Bardzo wiele odsłon generowanych jest przez osoby nie związane z branżą farmaceutyczną, ale poszukujące informacji na tematy zamieszczone w niektórych postach (np. DLA PACJENTA). Pomimo iż blogów, które poruszają tematykę tzw. doradztwa farmaceutycznego jest całe mnóstwo, postaram się w przyszłości rozbudować ten dział Aptecznego.

Zachęcam do śledzenia wpisów na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Zapraszam!

mgr farm. Renata